محتوای عالی، چیزی که کسب و کار شما به آن نیاز دارد.

خدمات بازاریابی محتوایی

محتوای عالی یعنی کسب و کار عالی.

تولید محتوا یکی از اصول رشد در کسب و کار است. تولید محتوای استاندارد برای شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌ها به صورت متنی، تصویری، پادکست و … می‌تواند منجر به افزایش عمق کسب و کار شود. کسب و کارها می‌توانند با کمترین هزینه و تولید محتوای ارزشمند بالاترین بازدهی را در بلند مدت از آن خود کنند.

خدمات بازاریابی محتوای در پیرامحتوا بر اساس بروزترین متدهای موجود در علم بازاریابی تهیه و تدوین می‌شود. شما با یک استراتژی محتوای مناسب کسب و کار خود را رونق ببخشید و ما در تمام طول این مسیر با شما هم‌گام خواهیم بود.

خدمات ما به دو بخش محتوای متنی و محتوای تصویری تقسیم می‌شود. محتوای متنی و تصویری که توسط تیم ما تولید می‌شود بر اساس استراتژی که بیشترین بازخورد را داشته باشد، تولید می‌شود.

محتوای متنی

مقاله و بلاگ، رپورتاژ و ایمیل، تبلیغات برند، محصول نویسی ...

محتوای تصویری

شبکه های اجتماعی، UI/UX، اینفوگرافی، پوستر ...

 

کسب و کار شما برای رشد و توسعه نیاز به محتوای با کیفیتی برای جذب مشتریان دارد. ما متناسب با هدف کسب و کارتان، محتوای مناسبی برای وب سایت، ایمیل مارکتینگ، رپرتاژ، محصول فروشگاهی و سایر موارد محتوایی به شما ارائه خوهیم داد.

مقاله و وبلاگ

مطالب وبلاگ در سایت های مختلف به شناساندن برند، ایجاد وفاداری و افزایش مشتریان به وسیله ی یک سفر درست و مناسب برای مخاطب می تواند به گسترش کسب و کار کمک نماید.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های مختلف برای محصولات خود که گستره ی بسیاری است، با دو مشکل اساسی روبرو هستند. نخستین مشکل سرعت رشد کسب و کارهای رقیب و پس از آن عدم معرفی محصولات در دسترس به صورت درست است.

رپورتاژ و ایمیل

رپرتاژ و ایمیل مارکتینگ می‌توانند در رشد کسب و کار شما بسیار موثر و مفید باشد. برای اینکه بازار هدفتان از خدمات و محصولات شما آگاه شوند می‌توان از این روش استفاده کرد.

کپی رایتینگ

اگر به دنبال شعاری برای برند یا محصول و خدمات خودت هستید ما می‌توانیم بهترین اسلوگان و تگ لاین را برای شما نگارش کنیم.

محتوای تصویری بخش جدایی ناپذیری از فرآیند تولید محتوا به حساب می‌آید. ما به کمک کارشناسان خود می‌توانیم در مسیر تولید محتوای تصویری همراه با شما باشیم.

شبکه اجتماعی

بزرگترین اجتماعات فعلی انسان ها در فضای غیر از دنیای حقیقی در شبکه های اجتماعی است. همین ویژگی می تواند به کسب و کارها کمک کند تا استعداد خود را در نمایش و معرفی خود نشان دهند. محتوای شبکه های اجتماعی می بایست ساختارمند، مطابق با اصول و قواعد هر شبکه اجتماعی تعیین و تولید شود.

اینفوگرافی

ارایه اطلاعات مهم در زمانی کوتاه و با استفاده از قدرت بصری مخاطبین تنها با طراحی و انتشار اینفوگرافی های هدفمند و مناسب امکان پذیر است.

ui/ux

بهترین ویژگی در یک کسب و کار بدون ایجاد یک رابط کاربری مناسب نمی توانند به نتیجه مناسب برسند. استفاده از طراحی مناسب برای جذب و وفاداری مناسب با UI/UX می تواند امکان پذیر باشد.

پوستر

اگر برای تبلیغات و معرفی کسب و کارتان نیاز به دیده شدن دارید، ما در زمینه طراحی پوستر می‌توانیم شما را همراهی کنیم.

مزایا

ویژگی های خدمات ما

پیرا محتوا با همکاری متخصصین حوزه ی بازاریابی دیجیتال  و بازاریابی محتوایی به برندهای تجاری کمک می کند تا مسیر موفقیت را با سرعت بالاتر و کیفیت بهتری طی کنند. از جمله ویژگی های استفاده از پیرا محتوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توسعه کسب و کار

یکی از راه‌های توسعه کسب و کار استفاده از محتواست. امروزه محتوا به عنوان یکی از روش های بسیار موفق در جذب مخاطب است. مخاطبی که به وسیله ی محتوا به کسب و کار رجوع می کند در مدت زمان می تواند از وب سایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و ... به عنوان یک منبعی برای افزایش دانش، اطلاعات و ... استفاده نماید.

افزایش مخاطبین کسب و کار با استفاده از تولید محتوای بهینه و ارزشمند می تواند در بلند مدت گامی مهم جهت شناخت برند و توسعه کسب و کار داشته باشد

افزایش مخاطب

افزایش مخاطب به معنای زنده ماندن کسب و کار است. کسب و کار و تجارت برای ارایه خدمت، کالا و ... نیاز به مخاطبین جدید دارد. پیوستگی محتواهای تصویری، متنی و ... می تواند مخاطبین را وفادار نماید و سفر مشتری را در فروشگاه ها تسهیل نماید. علاوه بر این افزایش مخاطب همیشه می تواند کسب و کار را به سمت پویایی رهنون سازد. بدان معنا که کسب و کارها با رفتارشناسی مخاطبین خود نسبت به عرضه خدمات اقدام به ارایه خدمات جدید نمایند.

سئو محتوا

سئو محتوا این روزها یکی از عناصر کلیدی در تولید محتواست. هر محتوای خوب و جذابی نمی تواند بدون استفاده و قرار گرفتن در چارچوب قوانین سئو موفق باشد و به دست مخاطب مورد نظر برسد. از این رو برای تولید محتوا می بایست با رعایت نظام استاندارد سئو اقدام به تولید محتوا نمود.

کلیه محتواهای تولید شده در پیرا محتوا توسط کارشناسان تولید محتوای مسلط به سئوی محتوا تولید می‌شود و همچنین در یک فرآیند توسط متخصص سئو بررسی می‌شود.