تولید محتوای متنی

با یک استراتژی مناسب براساس مدل‌های بازاریابی نوین، افزایش آگاهی از برند، ترافیک بیشتر، سرنخ با کیفیت و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.

بازاریابی محتوایی

امروز مشتریان قوی‌تر از هر زمان دیگرند

پیشرفت فناوری اطلاعات و اینترنت به سرعت فضای کسب و کار را در سراسر دنیا تغییر داده است. این پیشرفت مشتریان را قدرتمند و دسترسی آن‌ها به اطلاعات دقیق را بسیار ساده کرده است. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به برای رقابت در بازار امروز به روش‌های نوین بازاریابی مانند بازاریابی محتوایی روی آورده‌اند. به جرات می‌توان گفت بازاریابی محتوایی مهم‌ترین نیروی محرکه بازاریابی امروز جامعه ما تلقی می‌شود. بسیاری از بزرگان بازاریابی دنیا معتقدند برندهایی که بازاریابی محتوایی خوبی را اجرا و برای مشتریان خود امکان دسترسی به محتوای اصیل و با کیفیت را فراهم می‌کنند، مسیر راحت‌تری برای رسیدن به موفقیت دارند.

بازاریابی محتوایی گامی موثر تجارت امروز

هدف شما از بازریابی محتوایی چیست؟

بهبود رتبه در موتورهای جستوجو؟ ترافیک بیشتر؟ سرنخ یا لید بیشتر؟ آگاهی از برند؟ افزایش فروش؟

به کمک بازاریابی محتوایی می‌توان تمام این اهداف را به خوبی پوشش داد. ما به عنوان تیم محتوای شما، تلاش می‌کنیم تا با تمام توان خود اهداف شما را بر اساس بازاریابی محتوایی تامین کنیم.

بر کلمات کلیدی سلطنت کنید

محتوای متنی بهینه شده برای موتورهای جست‌وجو برای بالا بردن رتبه کسب و کار شما

نرخ تبدیل خود را افزایش دهید

محتوای حرفه‌ای برای کسب‌و‌کارتان مخاطبان شما را به مشتریانی وفادار تبدیل می‌کند

بین رقیبان خود پیشرو باشید

با تولید محتوای مناسب خود را به عنوان یک کسب و کار پیشرو و حرفه‌ای معرفی کنید

خود را به مردم معرفی کنید

با یک استراتژی مناسب از دنیای محتوا فراتر بروید و در نقل گفت‌وگوی مردم شوید

کسب و کار خود را گسترش دهید

ما راه‌های حرفه‌ای شدن شما را سراغ داریم

مقاله و بلاگ

رپورتاژ و ایمیل

تبلیغات برند

محصول فروشگاهی

ما با مطالعه روش‌های مختلف و کسب تجربه در زمینه‌های متعدد بازاریابی محتوایی به یک مدل ایده‌آل از تولید محتوای وبلاگ (وبلاگ نویسی) رسیده‌ایم که به گمانمان بهترین مدل برای وبلاگ‌های کسب‌و‌کارهاست. در این روش علاوه بر خلق یک مقاله گیرا و جذاب، خلاقیت‌های لازم در داستان‌پردازی و تمام معیارهایی سئو هم در آن رعایت شده است. نگارش یک مقاله وبلاگ در پیرامحتوا با جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات دقیق از معتبرترین منابع داخلی و خارجی، چه در فضای آنلاین و چه فضای آفلاین شروع می‌شود. با روش‌های مختلف این اطلاعات تجزیه و تحلیل و صحت‌سنجی می‌شوند تا منابع ما دست اول باشند. حال با بررسی نیاز مخاطب و توانایی کسب‌و‌کار شما در برطرف کردن نیاز مخاطب، نگارش مقاله را آغاز خواهیم کرد. در پایان 3 کارشناس ما به صورت مستقل مقاله نگارش شده از بعد نگارشی، صحت علمی و مسائل بازاریابی بررسی خواهند کرد. لازم به ذکر است که در نگارش هر مقاله یکی از همکاران ما که تحصیلات و تخصص‌اش بیشترین هم‌پوشانی را با کسب‌و‌کار شما دارد، مسئول رسیدگی به امور مقاله را خواهد داشت. وی در تمام طول فرآیند کار با شما در ارتباط خواهد بود تا بهترین و هوشمندانه‌ترین محتوای وبلاگ را برای شما تهیه و تدوین کند.

با توجه به رقابت بالایی که در فضای آنلاین برای تبلیغات و بازاریابی وجود دارد، گاهی لازم است از روش‌های موثری مانند رپرتاژ آگهی یا ایمیل مارکتینگ استفاده کرد. براساس نیاز کسب‌و‌کار شما می‌توان کمپین‌های مختلفی برای ایمیل مارکتینگ و رپرتاژ آگهی داشت. ما در نگارش رپرتاژ آگهی تمام اصول و قواعدی که لازم است بهترین نتیجه را به دست آورید در نظر خواهیم داشت. بنابراین متناسب با کمپین‌های مختلفی که نیاز دارید یک محتوای ایده‌آل برای رپرتاژ آگهی در اختیار شما قرار خواهیم داد. در این راه از ابتدا یعنی تحقیق برای شروع کار تا نتیجه آن با شما خواهیم بود. در خصوص ایمیل مارکتیگ هم باید گفت صفر تا صد کار را می‌توانید به ما بسپارید. از طراحی و تدوین ایمیل، تا ارسال و تحلیل نتایج می‌توانید بر روی ما حساب کنید. کارشناسان ما در پیرامحتوا با تجربیات فراوانی که در زمینه‌ی ایمیل مارکتینگ و رپرتاژنویسی داشته‌اند، می‌توانند در این مسیر از ابتدا تا انتهای کار با شما هم‌گام باشند.

آیا کسب و کار شما نیاز به شعار تبلیغاتی دارد؟ محصول که تولید کرده‌اید یا خدماتی که ارائه می‌دهید چطور؟ ما در این مسیر به شما کمک می‌کنیم تا کسب و کارتان دیده شود و به نوعی توجه مردم و بسیاری از افراد را چه فضای آنلاین و چه در فضای آفلاین به خود جلب کند. ما در پیرا محتوا برای این کار از تجربه تعدادی از متخصصین تگ‌ لاین‌ نویسی و اسلوگان‌ نویسی استفاده خواهیم کرد. اگر به دنبال شعاری برای کسب و کارتان هستید ما می‌توایم با یک مطالعه دقیق و میدانی، براساس اهداف سازمانی شما، مناسب‌ترین شعار را برای برند شما نگارش و تدوین کنیم. اگر محصول یا خدمات جدید را عرضه کرده‌اید و نیاز دارید متناسب با کمپین‌های تبلیغاتی خود این محصول یا خدمت جدید را به طیف وسیعی از جامعه بشناسید، می‌توانید بر روی همکاری با ما حساب کنید. ما به عنوان تیم محتوای شما، با رصد شرایط مختلف شبکه‌های اجتماعی، فضای وب و فضای آفلاین، ایده‌آل‌ترین تگ‌ لاین یا اسلوگان را برای برند و محصول شما نگارش خواهیم کرد.

اگر به دنبال راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستید یا اینکه صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید، ما می‌توانیم بخشی از تیم شما برای رشد کسب و کارتان باشیم. برای این منظور ما 3 تیم تخصصی متشکل از تیم محصول نویسی، تیم سئو و تیم رصد و تحلیل بازار را برای نگارش محصول فروشگاهی شما در نظر خواهیم داشت. تیم تحلیل و رصد بازار با بررسی شرایط مختلف فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی تلاش می‌کند تا نیاز بازار و مشتریان و هچنین نقاط ضعف رقبای شما را شناسایی کند. دلیل این موضوع هم این است که بتوانید استراتژی بهتر و کامل‌تری برای نگارش محصولات یا خدمات در فروشگاه اینترنتی شما تدوین کنیم. بعد از این کار تیم سئوی پیرامحتوا با بررسی شرایط موتورهای جستوجو ایده‌آل‌ترین کلمه‌های و عبارت‌های کلیدی را برای نگارش محصول فروشگاهی اینترنتی شما به تیم محصول نویسی تحویل می‌دهد. تیم محصول نویسی پیرامحتوا هم بر اساس استراتژی‌های تیم تحلیل بازار و سئو مناسب‌ترین محتوا را برای فروشگاه اینترنتی شما نگارش خواهد کرد. در محصول نویسی برای فروشگاه اینترنتی هم نیاز کاربران و هم شرایط و قواعد موتورهای جست‌وجو مانند گوگل را در نظر خواهیم داشت. بنابراین از این بابت خیال‌تان کاملا راحت باشد.

راهکار ما برای کسب و کار شما

بازاریابی محتوا ، گام به گام

بازاریابی محتوا شامل تولید و توزیع محتواست. کمپین موثر بازاریابی مستلزم آن است که تیم بازاریابی شما محتوای با کیفیت تولید و آن را در بهترین و مناسب‌ترین شبکه‌های اجتماعی توزیع کند. ما در پیرامحتوا 9 گام برای تولید محتوای متنی شما را در نظر خواهیم داشت:

برنامه‌ریزی: تعیین زمان‌بندی برای تحلیل بازار، تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات، بررسی صحت و دقت منابع، نگارش، تحلیل و بررسی نهایی و تحویل به شما.

تعین اهداف: با این تولید محتوای متنی چه چیزی به دست خواهیم آورد؟ آیا هدف برندسازی است یا رشد برند و افزایش فروش؟

ترسیم مخاطب: پرسونای مخاطب شما کدام است؟ کدام یک برای کسب و کار شما اولویت بیشتری دارد؟

ایده‌پردازی محتوا: ایده و طرح کلی محتوای متنی به چه صورت است؟ خط داستان محتوای متنی با چه لحن و بیانی باید نگراش شود؟

خلق محتوا: چه افرادی یا چه زمینه‌ی تحصیلات و تخصصی محتوا را خلق می‌کنند؟ استراتژی آن‌ها برای نگارش محتوای متنی چیست؟

تحویل و توزیع محتوا: در چه زمان و در چه کانالی می‌خواهید محتوا را توزیع و پخش کنید؟

تقویت دامنه محتوا: چه برنامه‌ای برای تقویت دامنه محتوا و رشد و گسترش محتوای متنی تولید شده خواهید داشت؟

ارزیابی موفقیت محتوا: محتوای متنی تولید شده چقدر توانسته شما را در رسیدن به اهداف‌تان یاری کند؟

بهبود موفقیت محتوا: چه تغییراتی باعث بهبود عملکرد و رشد محتوای شما خواهد شد؟

علم و تکنولوژی

گردشگری

آرایشی بهداشتی

علوم انسانی

کفش و پوشاک

فنی و مهندسی