محتوای تصویری

روشی موثر برای بازاریابی است

در دنیای کنونی که استفاده از شبکه‌های اجتماعی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی انسان‌هاست، استفاده از محتوای تصویری یکی از الزامات کسب و کار است.

چشم مشتریان به خدمات شماست

برند خود را در ذهن مشتریان حک کنید

محتوای تصویری تنها در چند ثانیه می‌تواند کسب و کارتان را به کاربران پیشنهاد دهد. موفقیت در ارایه محتوای تصویری به هدفمندی، شناخت درست محتوا، شناخت کافی از بازار و رقبا، شبکه انتشار و غیره بستگی دارد. ابزار محتوای تصویری در حال حاضر در اختیار شرکت‌ها و کسب‌وکارهاست اما آن کسب‌وکار موفق است که برنامه‌ی درستی برای آن داشته باشد. ما در پیرامحتوا به سازمان‌ها برنامه‌ی جامع شبکه‌های اجتماعی را ارایه می‌دهیم تا نسبت به انجام آن اقدام کنند. در برنامه جامع محتوای تصویری، کسب‌وکار می‌تواند پس از مدت کوتاهی به نسبت به رقبا پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد و جامعه‌ی بیشتری از مخاطبین را داشته باشد.

کدام شبکه اجتماعی مناسب است؟

چه خدماتی به مشتریان خود ارائه دهم؟

یوتیوب، لینکدین، اینستاگرام، توییتر کدام موثر است؟

با استفاده از محتوای تصویری اختصاصی برای هر کدام شبکه‌های اجتماعی می‌توان علاوه بر دستیابی به یک جامعه گسترده‌تر، به شناسایی و برندینگ بهتر کسب‌و‌کار کمک کرد.

افزایش فالور

انتقال درست و سازماندهی شده‌ی محتوای تصویری در بلند مدت به افزایش فالور واقعی صفحات کسب و کار کمک می‌کند.

بالا بردن تعامل

با انتشار محتوای تصویری درست می‌توان مخاطب را به انجام واکنش وا داشت که در نتیجه باعث افزایش نرخ تبدیل خواهد شد.

حرفه‌ای‌تر از رقبا

محتوای سازماندهی شده و مطابق با الگوی استاندارد در مدت کوتاهی می‌تواند فاصله‌ی برند شما را رقبا نمایان کند و صفحات شبکه‌های اجتماعی شما را جذاب‌تر به مخاطبین نشان دهد.

تصویر-برند

تصویر برند

هر عکس، ویدئو، موشن، اینفوگرافی و سایر تصاویری که در صفحات شبکه‌های اجتماعی کسب و کار منتشر می‌شود، استراتژی و نگاه کسب و کار به مخاطب را نشان می‌دهد. محتوای تصویری خوب، برند را جذاب نشان می‌دهد.

object
کسب و کار خود را گسترش دهید

محتوای تصویری کسب و کار را بالغ و حرفه‌ای نشان می‌دهد

عکس و طراحی گرافیکی

یکی از بسترهای محتوای بصری و در دسترس‌ترین آن‌ها عکس است. نوپردازی، بیان خوب سوژه و غیره از فاکتورهای مهم در عکاسی است. برای عکاسی از محصول و خدمات علاوه بر نکات فوق می‌بایست ویژگی‌هایی چون نوع پلتفرمی که محتوا در آن منتشر می‌شود، سلیقه مخاطبین، مرد یا زن بودن و بسیاری دیگر از فاکتورهای دیگر را در نظر گرفت. پروژه عکاسی از محصولات کسب و کارها با همکاری عکاسان حرفه‌ای انجام می‌شود و پس از انجام تغییرات گرافیکی بر روی آن متناسب با شبکه اجتماعی با محتوای متنی اختصاصی آن منتشر خواهد شد.

ویدئو

ویدئو هر آنچه شما برای معرفی کسب و کار و محصول نیاز دارید را می‌تواند در چند دقیقه به مخاطب ارایه دهد. ساخت ویدئو برای هر شبکه اجتماعی استاندارد خاص خود را دارد. ساخت و انتشار ویدیو در شبکه‌های مختلف اجتماعی حتی می‌تواند برای کسب و کار ارزش افزوده‌ی مالی را در پی داشته باشد. البته این موضوع نیاز به تداوم و انتشار محتوای ویدئویی دارد. محتوای ویدئویی در حال حاضر از نرخ اشتراک‌گذاری بالایی برخوردار هستند و می‌توانند در هزینه‌های جنبی یک کسب و کار برای تبلیغات نیز صرفه‌جویی کنند. به صورت کلی می‌توان گفت انتشار ویدئو در شبکه‌های اجتماعی برگ برنده‌ی کسب و کار است.

موشن

موشن گرافیک یکی از راه‌های موثر در برقراری ارتباط با مخاطبین است که می‌توان در آن قالب غیررسمی نیز به معرفی خدمات پرداخته شود. موشن گرافیک ترکیبی است از انیمیشن و گرافیک. فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی، استفاده از رنگ‌های متنوع، قابلیت انجام کنش بر روی اتفاقات بیشتر اجتماعی و کاری و بسیاری از موارد دیگر از جمله ویژگی‌های استفاده از موشن‌گرافی است. پیرا محتوا در استراتژی شبکه‌های اجتماعی خود برای برند و کسب و کار، در بسترهای مختلف اقدام به جانمایی حداقل یک موشن کرده است که می‌تواند به خلق شخصیت تصویری و داستان برند کمک نماید.

object

محتوای تصویری + متنی

محتوای تصویری و محتوای متنی در کنار هم می‌تواند توجه مخاطب را جلب کند. اسلایدها در فضای شبکه‌های اجتماعی کنار گرافیک خوب، می‌تواند بهتر از صدها تبلیغ عمل کند. استفاده از کلید واژه‌ها، تناسب تصویر با متن و خلق فضایی نو می‌تواند منجر به جذب مخاطب شود. همچنین آمارهای تحلیلی بر روی مخاطبین نشان می‌دهد که زمانی که آن‌ها به خوانش محتوای تصویری به صورت اسلاید هستند.