راهکارهای پیرامحتوا

راهکارهایی برای گسترش کسب و کار

راهکار تولید محتوا برای کسب‌وکارهای مختلف، بسیار متفاوت است. هر کسب و کار با توجه به هدف و چشم‌اندازی که برای خود متصور است به دنبال جامعه آماری مناسب است. علاوه بر این کسب‌وکارها به دنبال مشتریان جدید جهت ارایه خدمات خود هستند.

به سرعت پیشرفت کنید

راهکار تولید محتوا کسب و کار را به سمت و سویی می‌برد که به بهترین نتیجه در حوزه‌ی کاری برسد. کسب‌وکارها در پیرامحتوا در دسته‌بندی‌های مختلف دارای اهداف و استراتژی‌های مختلف هستند. علاوه بر این نوع کسب و کار، بزرگ یا کوچک بودن آن نیز می‌تواند بر روی راهکار اختصاصی که برای آن در نظر گرفته می‌شود، تاثیر بگذارد.

یک کسب و کار موفق در فضای وب می‌بایست مطابق با استانداردی اقدام به تولید محتوا نماید که برایش سودآور باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم بررسی رایگان وب سایت و مشاوره رایگان تولید محتوا را پُر کنید.

بازاریابی محتوایی

محتوای پزشکی و سلامتی

یکی از محبوب‌ترین دسته‌بندی‌های محتوای، متحوای پزشکی است. با گسترش فناوری و همه‌گیری استفاده از آن، افراد ترجیح می‌دهند که پیش از مراجعه به پزشک به دنبال پاسخ سوالات خود در فضای وب باشند. این یک فرصت طلایی برای جامعه پزشکی است که علاوه بر پاسخ‌گویی به برندینگ شخصی خود کمک کنند. پزشکان در وب سایت شخصی خود می‌توانند سوالات عمومی و تخصصی را پاسخگو باشند. همچنین می‌توانند از طریق معرفی خود، اقدام به ویزیت بیماران به صورت آنلاین نمایند و زمان ملاقات حضوری را هماهنگ کنند. اما با توجه به وجود رقبای چنین کاری نیاز به چه ویژگی‌هایی برای تولید محتوا دارد؟ رقبا چه امکاناتی دارند؟ از کدام مسائل پزشکی بیشتر صحبت می‌کنند و اولویت کاری آن‌ها کدام است؟ پیرا محتوا راه‌کاری جامع برای جامعه‌ی پزشکی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم بررسی رایگان وب سایت و مشاوره رایگان تولید محتوا را پُر کنید.

بازاریابی محتوایی

محتوای آرایشی و بهداشتی

فروشگاه های فیزیکی در آینده ای نزدیک جای خود را به فروشگاه های مجازی می دهند، شاید اکنون در ابتدای این روند باشیم اما بزودی تمامی فروش لوازم آرایش و بهداشتی به صورت مجازی صورت می گیرد. با این وجود فروشگاه های مختلف برای افزایش مشتری و فروش بیشتر نیاز به جذب مشتری از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت دارند. اما راهکار تولید محتوا برای فروشگاه های فروش لوازم آرایش و بهداشتی چیست؟ کدام یک از ویژگی های محتوا می تواند به فروش بیشتر و دیده شدن کمک کند؟ پیرا محتوا راهکاری جامع برای کسب و کارهای آرایشی و بهداشتی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید فرم بررسی رایگان وب سایت و مشاوره رایگان تولید محتوا را پر کنید.

بازاریابی محتوایی

محتوای پوشاک و کفش

ابتدا شاید به نظر برسد که خرید پوشاک و کفش در فضای مجازی و با استفاده از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی کاری سخت است. اما با پیشرفت‌هایی که در این حوزه صورت گرفته است خرید بسیار آسان و راحت شده است. با این حال فروشندگان آنلاین شاپ برای فروش محصولات خود و تولید محتوای متنی و تصویری می‌بایست چه راه‌کاری داشته باشند؟ راه‌کار تولید محتوا و جذب مشتری در شبکه‌های اجتماعی چگونه باید باشد؟ قطعا پیشرفت کسب و کار و رسیدن به سود عالی در فضای رقابتی کنونی زمانی محقق می‌شود که مطابق با یک راه حل بنیادی، تولید محتوا صورت پذیرد. پیرا محتوا راهکاری جامع برای کسب و کارهای حوزه‌ی پوشاک و کفش دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید فرم بررسی رایگان وب سایت و مشاوره رایگان تولید محتوا را پُر کنید.

بازاریابی محتوایی

محتوای IT و تکنولوژی

نخستین ابزار ورود به دنیای مدرن آی تی و تکنولوژی است. کسب‌وکارهایی که در این حوزه هستند می‌بایست علاوه بر کارآمدی و بروز بودن، اطلاعات جامعی از ابزارها و آن چه در دنیای نوین رخ می‌دهد را در اختیار کاربران قرار دهند. کاربران در حوزه‌ی تکنولوژی، نیاز به تحلیل ابزارها، مقالات بروز و حتی محتوای ویدئویی دارند. با این وجود فروشگاه و کسب‌وکارهای حوزه ی تکنولوژی می‌بایست چه راه‌کاری برای تولید محتوای متنی و محتوای تصویری داشته باشند؟ جامعه‌ی آماری وسیع آن‌ها چه نقشی بر راه‌کاری تولید محتوای تصویری و محتوای متنی دارد؟ پیرا محتوا راه‌کاری جامع برای کسب و کارهای حوزه‌ی آی تی و تکنولوژی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم بررسی رایگان وب سایت و مشاوره رایگان تولید محتوا را پُر کنید.

بازاریابی محتوایی

محتوای گردشگری

صنعت گردشگری آن قدر وسیع و سودآور است که کشورهای مختلف یکی از ارکان اقتصادی خود را بر پایه آن می‌چینند. گردشگری در سال‌های اخیر خصوصا در شهرستان‌های ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مناطق توریستی و زیبایی در ایران وجود دارد که افراد مختلفی در آن اقدام به ایجاد اقامتگاه‌های مختلف نموده‌اند، آن‌ها برای تبلیغ و تولید محتوای تصویری و محتوای متنی چه راه‌کاری را باید در پیش بگیرند. جامعه‌ی آماری وسیع آن‌ها چه نقشی بر راه‌کاری تولید محتوای تصویری و محتوای متنی دارد؟ پیرا محتوا راه‌کاری جامع برای کسب و کارهای حوزه‌ی گردشگری دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم بررسی رایگان وب سایت و مشاوره رایگان تولید محتوا را پُر کنید.

بازاریابی محتوایی

محتوای فنی و مهندسی

کسب‌وکارهایی که مرتبط با حوزه‌های فنی و مهندسی هستند برای تحول سیستم‌های بازاریابی خود نیاز به ورود به عرصه بازاریابی دیجیتال دارند. ما در پیرامحتوا برای کسب‌و‌کار‌های مرتبط با حوزه‌های فنی و مهندسی، چه در سطح کوچک و چه در سطح کلان برنامه مفصلی برای بازاریابی محتوایی در نظر گرفته‌ایم. شرکت‌هایی که در زمینه مهندسی عمران، معماری، شیمی، مکانیک، برق، پلیمر، نفت و پتروشیمی و سایر حوزه‌های فنی و مهندسی مشغول به فعالیت هستند، می‌توانند از خدمات ما برای بازاریابی سازمان خود استفاده کنند. ما با استفاده از متخصصین بازاریابی محتوایی که تحصیلات آکادمیک در حوزه‌های فنی و مهندسی دارند، بهترین و دقیق‌تری سبک بازاریابی محتوایی را برای شما در نظر خواهیم داشت.

بازاریابی محتوایی

محتوای علوم انسانی

سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسساتی که در زمینه علوم انسانی مشغول به فعالیت هستند، نیاز به یک بازاریابی محتوایی اصولی و دقیق دارند. اگر مجموعه‌ی شما در زمینه علوم انسانی مانند روان شناسی، حقوق، جامعه شناسی، فلسفه، اقتصاد، ادبیات، تاریخ، جغرافیا، الهیات مشغول به فعالیت است، تیم ما می‌تواند در زمینه بازاریابی محتوایی همراه شما باشد. این موضوع را می‌دانیم که دغدغه‌ی شما علمی و اصولی بودن محتواست. به همین دلیل ما برای هر گرایش از علوم انسانی از فارغ‌التحصیلان آن رشته استفاده خواهیم کرد. اگر شما دغدغه‌ی محتوا در زمینه روان‌شناسی را دارید، مطمئن باشید نگارش تولید محتوا بر عهده کسی خواهد بود که نه تنها تحصیلاتی در حوزه روان‌شناسی دارد، بلکه بر اصول بازاریابی محتوایی هم اشراف کامل دارد.

ما برای کسب و کار شما چه محتوایی در نظر داریم

طرحی گرافیکی و موشن گرافی

محتوای سئو شده برای سایت

محتوای مناسب شبکه اجتماعی