10 سوال پُرتکرار شما از ما

روش سفارش تولید محتوا چگونه است؟

متقاضیان می‌توانند با ارسال فرم درخواست تولید محتوا یا تماس با شماره ... اقدام به سفارش تولید محتوا نمایند. همچنین در کمتر از ۲۴ ساعت، فرم درخواست محتوا از سوی کارشناسان بررسی و با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

مشاوره تولید محتوا چگونه است؟

مشاوره تولید محتوای پیرا محتوا به صورت رایگان خدمت کسب و کارها عرضه می‌شود. همچنین هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت ارائه استراتژی و مشاوره تولیدمحتوا اخذ نمی‌شود.

هزینه‌ی محتوای ارگانیک چقدر است؟

تمامی محتواهای تولید شده در پیرا محتوا با توجه به استانداردهای سئو تولید می‌شود. از این رو برای تولید محتوای ارگانیک هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافی از متقاضیان دریافت نمی‌شود.

استراتژی تولید محتوا چگونه است؟

استراتژی تولید محتوا برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، کسب‌وکارها و غیره به صورت رایگان و با رعایت کامل سطوح کیفی ارایه می‌شود.

ویژگی تولید محتوای پیرامحتوا چیست؟

پشتیبانی یک‌ساله، ویرایش محتوا، اختصاص کارشناس اختصاصی در فضای کاری به منظور کسب‌و‌کارها و غیره از ویژگی‌های مهم محتواست.

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

هزینه‌ی تولید محتوا با توجه به موضوعات، نوع کسب و کار و شبکه‌های اجتماعی که در آن محتوا منتشر می‌شود، می‌تواند متفاوت باشد. همچنین برای دریافت اطلاعات و مشاوره در مورد هزینه‌ی تولید محتوا می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را پُر کرده و برای ما ارسال کنید.

زمان تحویل محتوای تولید شده پس از سفارش محتوا چقدر است؟

زمان تحویل محتوای تنها یک محوای تولید شده ۷۲ ساعت پس از ارایه درخواست محتواست.

پشتیبانی محتوای تولید شده چگونه است؟

پشتیبانی محتوای تولیدشده در تولید محتوای به صورت یک‌ساله بوده و در چهار دوره به صورت رایگان محتوای ارایه شده ویرایش خواهد شد. همچنین پیرامحتوا، افتخار دارد در ارایه خدمات طولانی مدت شش ماه و بالاتر برای کسب‌و‌کارها یک کارشناس اختصاصی و حضوری را به صورت دوره‌ای به کسب‌وکارها اختصاص دهد تا محتوای دقیق، شفاف و ارزشمند برای صاحبین برندها تولید کند.

خدمات تولید محتوا برای کسب و کار خانگی چگونه است؟

خدمات تولید محتوا برای کسب‌وکارهای خانگی با توجه شرایط، جغرافیای آن‌ها در پهنه‌ی کشور ایران، متفاوت خواهد بود. همچنین پیرا محتوا افتخار دارد برای کسب‌وکارهای خانگی و روستایی بسته‌های جذاب تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی و فروشگاه اینترنتی را ارایه دهد.

ویرایش تولید محتوا چگونه است؟

ویرایش تولید محتوا به صورت رایگان و در هر سال به تعداد 4 مورد برای هر سفارش امکان‌پذیر خواهد بود.